Nové Město nad Metují

kontakty

Adresa:
Kpt. Jaroše 470, 549 01 Nové Město nad Metují - Krčín

Tel.: +420 491 470 677
Fax: +420 491 470 647
E-mail: kamat@kamat.cz

Otevírací doba:
Po - Pá 7:00 - 15:30 hod

Vedení společnosti

Jaroslav Andrš, jednatel

Tel.: +420 491 477 320
E-mail: jandrs@kamat.cz

Mgr. Evžen Veselý, obchodní ředitel

Mobil: +420 724 886 291
E-mail: evesely@kamat.cz

 

Sekretariát

Tel.: +420 491 470 647
 E-mail: kamat@kamat.cz

 

Ekonomické oddělení

Ing. Pavel Kukrál, ekonom

Mob.: +420 606 917 530
 E-mail: pkukral@kamat.cz

Pavla Hastrdlová, hlavní účetní

Tel.: +420 491 477 313
 E-mail: phastrdlova@kamat.cz

 

Obchodní oddělení

Libor Karniš, ředitel provozovny

Tel.: +420 491 477 325
 Mob.: +420 724 020 873
 E-mail: lkarnis@kamat.cz

 

Petr Jelen, obchodní manažer

Tel.: +420 491 477 321
 Mob.: +420 724 827 088
 E-mail: pjelen@kamat.cz

Martin Haman, obchodní manažer

Tel.: +420 491 477 316 
 Mob.: +420 725 346 260
 E-mail: mhaman@kamat.cz

Redek Kolář, obchodník

Tel.: +420 491 477 321 
 Mob.: +420 606 754 311
 E-mail: rkolar@kamat.cz

Petr Vogl, obchodník

Tel.: +420 491 477 327 
 Mob.: +420 602 550 556
 E-mail: pvogl@kamat.cz

Tereza Schauzová, obchodník

Tel.: +420 491 477 324 
 Mob.: +420 724 004 067
 E-mail: tschauzova@kamat.cz

Veronika Kašparová, obchodník

 Mob.: +420 727 972 246
 E-mail: vkasparova@kamat.cz

Milan Neumann, obchodník

 Mob.: +420 778 735 441
 E-mail: mneumann@kamat.cz

 

Nákupní oddělení

Pavel Řehák, vedoucí centrálního nákupu

Tel.: +420 491 477 328
 Mob.: +420 606 754 310
 E-mail: prehak@kamat.cz

Jaroslav Ryšavý, nákup - elektromateriál

Tel.: +420 491 477 329
 Mob.: +420 724 002 096
 E-mail: jrysavy@kamat.cz

Jan Rohlena, nákup - kabely

 Mob.: +420 727 810 912
 E-mail: jrohlena@kamat.cz

 

Sklad

Jan Hovorka, vedoucí skladu, doprava

Tel.: +420 491 477 323
 Mob.: +420 602 611 259
 E-mail: jhovorka@kamat.cz

Drahomíra Štěpánová, příjem

Tel.: +420 491  477 326
 E-mail: dstepanova@kamat.cz

 

Pokud nevíte, který kontakt zvolit, volejte prosím recepci (+420 491 470 647), rádi Vás přepojíme na správného pracovníka.

 

fotky

 

Máme jméno
...v Praze a středních Čechách

Máme jméno
...v severovýchodních Čechách

Máme jméno
...v severozápadních Čechách

Máme jméno
...na Moravě a ve Slezsku

Máme jméno
...v Praze a Plzni

Máme jméno
...na Slovensku

Máme jméno
...v Česku